Sākumlapa Skābekļa koncentratora noma

Skābekļa koncentratora noma

Skābekļa koncentratora noma ir optimālākais risinājums skābekļa terapijas nodrošināšanai mājas apstākļos, ja pietrūkst līdzekļu jauna skābekļa koncentratora iegādei. Jauns skābekļa koncentrators izmaksā sākot no EUR 1000 un to ir izdevīgi iegādāties vien tajos gadījumos, ja ierīci paredzēts lietot vairākus gadus.

SIA "ReMedine" iznomā Philips-Respironics (ASV) ražotos EverFlo skābekļa koncentratorus ar sekojošu tehnisko specifikāciju:

Svars: 14 kg
Izmērs: 584 x 381 x 241mm
Spriegums:  220 V (+/-10%)
Jauda: 295 W
Frekvence: 50 hz
Skābekļa koncentrācija (5l/min): 93% (+/-3%)
Plūsma: 0,5-5l minūtē
Trokšņa līmenis: 43 dBA 

Skābekļa koncentratora nomas komplektā pacients saņem individuālu mitrinātāja pudeli, skābekļa padeves caurules, kanulas un masku (pēc izvēles), kas nodrošina iespēju izvēlēties sev ērtāko skābekļa padeves veidu. Nepieciešamības gadījumā Ir pieejamas arī skābekļa padeves pagarinātājcaurules garumā līdz 5m.

SIA "ReMedine" nodrošina skābekļa koncentratora darbību atbilstoši tehniskajai specifikācijai, bet neuzņemas nekādu atbildību par ierīces lietošanas sekām.  Pacienta pienākums ir uzzināt no ārstējošā ārsta terapijai nepieciešamo skābekļa plūsmas ātrumu (litri minūtē) un pielietošanas iegumu (stundas diennaktī) un ierīci lietot saskaņā ar ārsta norādījumiem.

SIA " ReMedine" medicīnas ierīču nomas punkti atrodas Rīgā, Valmierā, Madonā, Daugavpilī un Liepājā. Nomas punktos personāls pirms ierīču izsniegšanas veic apmācību par skābekļa koncentratoru pareizu ekspluatāciju.

Skābekļa koncentratorus iespējams piegādāt arī mājās un uz vietas veikt apmācību. Šajos gadījumos nomniekam papildus jāsedz transporta izmaksas.

Nomas cena - 48.00 EUR* mēnesī (EUR 1.60 dienā). Minimālais nomas uzskaites periods ir 1 mēnesis.

*Cenā nav iekļauti transporta izdevumi par ierīces piegādi mājās.

Lai iznomātu skābekļa koncentratoru, sazinieties ar mums pa tālruni: 26383300, vai rakstiet uz: veikals@remedine.lv

Grebenščikova iela 1-101
Rīga, LV-1003
Latvija
Tel.: +371 67161039
e-pasts: info@remedine.lv
Seko mums sociālajos tīklos
Sazinies ar mums